Supermarket Xhangolli , lancon faqen e re te internetit!

mars 24, 2014
0 Comment

Supermarketi Xhangolli lancon faqen e re te internetit dhe vjen afer jush me aktiv se kurre per tju ofruar produktet me te mira me cmimet me te lira! Motoja jone Bli lire , paguaj mire eshte kryefjala e aktivitetit tone, Nepermjet faqes se internetit do te merrni ofertat me te fundit persa i perket produkteve.. read more →

Se shpejti Supermarket Xhangolli me website zyrtar!

mars 21, 2014
0 Comment

Se shpejti gjithe klientet e Supermarket Xhangollit do kene mundesine te marrin ofertat nepermjet nje faqeje interneti moderne ! read more →